Плеър със субтитри

GaTio2

Registered
Здравейте, много ми е интересно да попитам имали плеър дето подкарва ави филм със субтитри които са зададени каде са примерно
П.П. извинявам се ако съм сбъркал мястото на темата и предварително благодаря за отговорите :)

въобще не си и помисляй да използваш в интернет avi плеар... за разлика от flv и mp4 плеърите които динамично ти теглят и зареждат клипа, avi плеара трябва първо да изтегли целия клип и чак след това го пуска... така че мисля чя в случая съвсем не са ти субтитрите проблема...

пример:

потребителя иска да гледа филм от сайта ти, като филма е голям примерно 700 мб и случая е следния:
потребителя влиза на страницата с филма и чака около 2 часа да се изтегли филма и след това филма започва... като имай предвид че потребителя излезе ли по което и да е време от страницата и влезе от ново или я рефрешне (мислейки че след като вече е чакал 2 минути без да прави нищо ше му се скъсат нервите) всичко изтеглено от филма до момента е изтрито и почва да се доунлоадва наново

заключение :arrow: загубена кауза :wink:

ами питам защото ся си играя бая да конвертирам ави и да качвам ок благодаря :lol:

Горе