Погледнете това

kpacuTo

Registered
Въпросът ми е: с реален IP адрес съм и преди няколко дена си напарвих едно тракерче (хоствано на моят компютър) ! Но днеска отидох в една зала и пробвах да заредя url на тракера там но не се получи! После от един авер на pc-то му и пак нестава. Трябва ли постоянно да ми е пуснат xampp за да се вижда тракера и от другите

е естествено , че трябва да ти е включен xampp за да се вижда ... не е ли включен никой неможе да го види :wink:

djvato каза:
е естествено , че трябва да ти е включен xampp за да се вижда ... не е ли включен никой неможе да го види :wink:
аз само питам защото като ми е изключен xampp аз си го виждам затова питам.
Благодаря

kpacuTo каза:
djvato каза:
аз само питам защото като ми е изключен xampp аз си го виждам затова питам.
Благодаря
Явно е стартиран като сервиз на уиндоуса и следователно самия контролен панел не е нужно да го пускаш за да ти работи уеб сървъра.
Провери си защитите на компютъра и пак пробвай да го отвориш от друг компютър, по възможност в локалната ти мрежа първо и тогава от по-отдалечен (логически).

Най-лошия вариант за който се сещам е реалния ти адрес да не е толкова реален колкото си мислиш и рутера в мрежата ти да не пренасочва заявките към твоята машина :)

Горе