Подобна програма на Winamp

PHPnMySQL

Registered
Здравейте.Моля кажете някоя програма която е като Winamp,защото винампа нон-стоп ми кръшва :) .Благодаря за вниманието.
 
Аз лично използвам Xion player.
Много ми харесва как звучат mp3-ките през него. Има голяма разлика м/у него и уинамп. Еквалайзера е много добър.
Плейва и други формати, като флак и т.н. разбирасе.
 

Back
Горе