Получете пари, когато свалят файловете ви

Статус
Not open for further replies.

Fozzy

Registered
Ето как стоят нещата:

1.Вие качвате нещо в hotfile.
2.Разпространявате си линка.
3.Потребителите теглят файла.
4.Вие трупате пари в сметката си.

Звучи много лесно и хубавото е, че хората са коректни и плащат навреме. За плащанията можете да ползвате Epassporte, Paypal и Webmoney. Минималната сума за изплащане е $15, а плащанията се извършват автоматично всеки понеделник.

Ето как стои схемата за плащане:

5-50Mb $5 for every 1000 downloads
50-100Mb $7 for every 1000 downloads
100-400Mb $10 for every 1000 downloads

Също така имат и реферал програма, от която получавате 20%.

reff=81506 - Ето и линк за регистрация

Линка е реферал, моля, регистрирайте се през него, вие нищо не губите.
- А ето и линк БЕЗ реферал.

П.С.: Админе, не разбирам щом давам нещо полезно на потребителите да няма малко отплата и за мен. Това, че има реферал значи ли, че е СПАМ. Ето, дал съм хубава програма, която плаща, така че какъв е проблема да си сложа реферал линка?

БЕЗ РЕФЕРАЛИ В ТЕМИТЕ! Имаше такава тема от админ - по бързо си махни линка, за да не си поредният баннат.

Fozzy каза:
П.С.: Админе, не разбирам щом давам нещо полезно на потребителите да няма малко отплата и за мен. Това, че има реферал значи ли, че е СПАМ. Ето, дал съм хубава програма, която плаща, така че какъв е проблема да си сложа реферал линка?

Проблема е, че има над 10 милиона такива програми.
Идеята им е да накарат потребители да постват навсякъде из нета такива линкове с цел лично облагодетелстване .
Така се получава един безразборен брутален спам.
Също както и гората и всичко свързано с реферали е спам.

Всичко се решава по един единствен начин и той е бан.
Щом си влезнал тук с цел да изкараш пари със спам не може да се надяваш, че ще си запазиш акаунта и няма да се опитаме да те блокираме.

Статус
Not open for further replies.

Горе