Помогнете

downtown

Registered
Работата е следната имам сайт който е на free хостинг купих си хост и искам да го кача на него.. Сайта е на e107 .. кажете ми стьпка по стьпка как да го кача всичко да си е сьщото... МОЛЯ ВИ СЕ.. не ми се почва всичко на ново а знам че прехвьрлянето му е напьлно вьзможно... БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ ПОМОГНАТ... :)

Admin

Registered
Само файловете трябва да преместиш и после базата данни.

Имаш ли достъп до базата данни?

downtown

Registered
admin каза:
Само файловете трябва да преместиш и после базата данни.

Имаш ли достъп до базата данни?

Да всичко ми е на компа файловете сьм ги прехьрлил .. и естествено не се свьрзва с MySQl

CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.

Та кажете ми стьпка по стьпка как да го оправя проблема базата сьщо ми е на компа но нз как и кьде да е добавя.. под какво име и т.н. МОЛЯ ВИ.. :?:

Admin

Registered
НЕ мога да ти кажа стъпка по стъпка, защото не съм работил с такава система.

Но всичко е много просто.
От phpmyadmin-a на старата база данни трябва я експортираш
в един .sql файл л

Създаваш на новия хост една база данни с някакво име, усер и пас.
После импортваш данните от .sql файла в новата база данни .

Всичко това става с phpmyadmin-a.

Ако всичко мине добре трябва да намериш конфиг файла на системата която ползваш и вътре да нанесеш новите данни на базата (user, pass, name).

downtown

Registered
admin каза:
НЕ мога да ти кажа стъпка по стъпка, защото не съм работил с такава система.

Но всичко е много просто.
От phpmyadmin-a на старата база данни трябва я експортираш
в един .sql файл л

Създаваш на новия хост една база данни с някакво име, усер и пас.
После импортваш данните от .sql файла в новата база данни .

Всичко това става с phpmyadmin-a.

Ако всичко мине добре трябва да намериш конфиг файла на системата която ползваш и вътре да нанесеш новите данни на базата (user, pass, name).

Мерси отново, че ми обрьщаш внимание но от кьде в phpmyadmin-a точна директория стьпка по стьпка че от цялата работа само той ми е в мьгла... След като сьм сьздал базата и имам тази кое да копирам кьде и т.н.....

downtown

Registered
CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [7]: mySQL is running but database () couldn't be connected to.
Please check it exists and that your e107_config.php contains the correct information.

Ооо всичко е ОК importnah ги и имам следната грешка...

Смених :

$mySQLuser
$mySQLpassword
$mySQLdefaultdb

Но УВи :(

Горе