Абе хора я помогнете , че откакво ръчках сайта една грешка доста ме поизмъчи ...
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fmp3-store.freehostia.com%2Fnews-system%2F&charset=(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.654
Нещо немога да я схвана ...
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fmp3-store.freehostia.com%2Fnews-system%2F&charset=(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.654
Нещо немога да я схвана ...
Код:
<div id="dialogа2" title="Книга за гости">
<p>
<form name="message" id="message" action="send.php" method="post">
Име: <input name="user" maxlength="45" type="text" class="ui-state-error ui-corner-all"/> <br />
Съобщение: <br /> <input name="message" maxlength="255" type="text" class="ui-state-error ui-corner-all"/> <input type="submit" value="Изпрати" class="ui-state-error ui-corner-all"/>
</form>
<br />