Помощ за готова система

vinsbg

Registered
Здравейте,
Изтеглих си готова система за игри следвам всичко по инструкции обаче последната точка не я разбирам:

4. Import file data.sql.zip via phpMyAdmin

ясно е че трябва импортна всичко, но и идея си нямам как да стане...моля за помощ от някой който разбира phpMyAdmin как точно да го направя.

Току що го направих това.Показваше ми там базата данни празна.След като импортирах файла се заредиха и други..но все същите грешки дава...

Не трябва ли някак си да върза базите данни ?

То разбирам, че някак трябва да направя връзките, но проблема е че незнам как ?!?
След като импортирам всичко във PHPmyAdmin какво да правя ?

Код:
$stats_row = mysql_fetch_assoc($stats_query);
Такава грешка ми дава и още около 10 такива

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/config.php on line 67

Знае ама...тук не ми се пише в момента точно. Ако искаш ми пиши на скайп.

Все още се търси помощ... :(

Останаха едни грешки...
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/config.php on line 67

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/updateonline.php on line 15

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/updateonline.php on line 40

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/updateonline.php on line 46

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vinsbg/public_html/igri/includes/updateonline.php on line 65

Аргомента ти не е валиден провери пак.

Горе