Помощ за меню

lays

Registered
Здравейте. Инересувам се как мога да си направя подобно на това меню което направих на бърза ръка на пс... а ето я и снимчицата:

1627.jpg


Целта ми е менюто да бъде отстрани и всеко едно бутонче да се издига плавно... Моля помагайте :cry:
 
RIP каза:
Според мен с флаш трябва да стане

ае без спам... нали затова съм пуснал темата в раздел Flash / AS ...

Айде моля помагайте :wink:
 
Значи:
1) Правиш си няколко картинки (една за ховър, а другата когато не си върху менюто);
2) Правиш ги като moovie clip
4) Кликаш двапъти върху една от тях
5) Горе във фрейм менюто даваш десен бутон на OVER и insert key frame
6) На този фрейм слагаш изображението, което ще се вижда, когато мишката е върху менюто
Това е :?:
 

Back
Горе