Ами правя фен сайт на Наруто и искам да направя РПГ, но си нямам и понятие. Знам, че е някаква игра, където си избираш герой и му дигаш ехп. Но незнам как се прави. С каква програма . Може ли някой да ми помогне за РПГ-то като обесни с каква програма се прави и г/д как да се направи.