J jefriii Registered 2 Ноември 2007 #1 Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/
Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/
I iwanov Registered 2 Ноември 2007 #2 jefriii каза: Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/ Увеличете... След като си го сменил на БГ от админ панела трябва ти да си го промениш от профила
jefriii каза: Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/ Увеличете... След като си го сменил на БГ от админ панела трябва ти да си го промениш от профила
J jefriii Registered 2 Ноември 2007 #3 Мале вернооо а как да го направя автоматично без да го променяш от профила винаги да е на БГ?