Помощ за форум

jefriii

Registered
Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/
 
jefriii каза:
Защо нещо избирам български език на форума а то се си е На ЕН вижте сами http://charmedbg.freeforums.org/

След като си го сменил на БГ от админ панела трябва ти да си го промениш от профила :)
 
Мале вернооо а как да го направя автоматично без да го променяш от профила винаги да е на БГ?
 

Back
Горе