Помощ за phpBB

audioto

Registered
Здравейте ( много нов съм :D ) преди няколко дена си инсталирах един форум базиран на phpBB и не знам как да му сменя името . Някой ако знае ще съм му мн задължен :?: .
Поздрави .
 
Влизаш в админ панел обща конфигурация
и оттам има име описание :)
 
0u7 каза:
Влизаш в админ панел обща конфигурация
и оттам има име описание :)

Извинявам се за незнанието си , но къде е общата конфигурация General ли ?
 
rumchi каза:
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=52885

Каде го инсталирам ? В Language ли ? после откаде го променям че ми дава само british english . Или трябва да изтрия всичко и наново ?
Благодаря .
 

Back
Горе