G godji_bs Registered 25 Юни 2009 #1 някой ще ми каже ли как да ползвам тази програма и как да си сложа мои снимки.Ето линк:http://uroci.net/urok/2473/Tiltviewer-Flash-&-JS-галерия.html
някой ще ми каже ли как да ползвам тази програма и как да си сложа мои снимки.Ето линк:http://uroci.net/urok/2473/Tiltviewer-Flash-&-JS-галерия.html