Моят съвет е да си вземеш с гигабитов порт понеже скоростите ще хвърчат натогре, а WRT54GL (какъвто и аз имам) държи някъде до 30-35 мбита през PPPoE. Примерно, скоро интернет скоростта ми ще надхвърли възможностите му и ще трябва да мисля за нов (не че не мога да си карам с 30мбита де, но като интернета е 50 ще ми е гадно).