operate0894
Registered
Имам един дизаин напраил сам го с photoshop .psd fail и незнам как да го кодирам моляви се някои да ми помогне
които има желание да ми помогне да ми пише на скаип : vlubeniya-pi4 или да пише в темата. Мерси предварително
http://www.prikachi.com/images.php?files/826580v.png[/url]