Заглавието е малко неясно, ама не можах да се сетя за по-точно. Та въпроса ми е как става номера примерно тук както са емотиконите. Показани са ти еди колко си... цъкаш на Виж всички емотикони и ти се показват тези + останалите в един попъп прозорец. И как става така, че като цъкна на иконката в оня прозорец, тя се изписва в полето на тоя прозорец. Надявам се сте ме разбрали.