По-бързо зареждане на флаш сайтове

ystefanov

Registered
Има ли начин да ми се зареждат по-бързо флаш сайтовете, т.е. ако се направят някави настройки на браузъра?
 
То от броузър какво зависи?Зависи с какъв нет разполагаш, и самия сайт на какъв сървър е хостнат
 
emagi каза:
То от броузър какво зависи?Зависи с какъв нет разполагаш, и самия сайт на какъв сървър е хостнат

т.е. исках да кажа, дали не може от браузъра да се изключи зареждането на опреелени елементи, за да се ускори отварянето на сайта?
 
можеш да направиш сайта да се зарежда на части за да е по - лек първоначално .. да не се зарежда цялото съдържание , а това което искаш да разглеждаш на момента ...
 
gryp каза:
можеш да направиш сайта да се зарежда на части за да е по - лек първоначално .. да не се зарежда цялото съдържание , а това което искаш да разглеждаш на момента ...

Всъщност кои настройки трябва да бутна? Аз съм с Mozilla и IE.
 
не е т настройките на браузера а от начина на на изграждане на смоя сайт, ако е направен по "баламски" начин ще ти се зарежда трудно :)
 

Back
Горе