thedreamer1988m
Registered
Имам проблем при пренасятена на един PHP файл който съдърща Български знаци (думи) след пренасянето те излизат ето така Áúëãàðñêè , относително нов съм в PHP и вобще програмирането . Има ли начин и какъв е той зада не се развалят знаците (буквите). Пробвах променянето на Encoding във Internet Browser-а но даже Unicode (UTF-8 ) не ми изважда исканите символи .
Благодаря Предварително
Благодаря Предварително