Прблем с Virtualbox под Убунту 8.10

purko

Registered
5fc17edf2c195446.png

Опитвам се да подкарам Virtualbox под Убунту 8.10. Обаче вижте кво ми дава като тръгна да инсталирам нещо... Диска 100% е записан като буутващ. Ама не иска да тръгне. Някакви идеи?
 
Имаше някакъв руски софтуер си спомням за целта.
Преди време ми свърши страхотна работа, а като го тествах си бях праснал един Puppy Linux на mp4 плеъра и до ден днешен си върви и ми е помагал не веднъж.

А ето едно линкче към подобен софтуер: КЛИК. Не съм го тествал, но би трябвало да работи.
 
Аз неможах да го подкарам под virtual box, но си изтеглих VMware Player!
Там е много по лесно
после си дърпаш ubuntu от тука http://chrysaor.info/?page=images&filter=Ubuntu! Това е (това ubuntu е без инсталация!)
 
slideR каза:
Аз неможах да го подкарам под virtual box, но си изтеглих VMware Player!
Там е много по лесно
после си дърпаш ubuntu от тука http://chrysaor.info/?page=images&filter=Ubuntu! Това е (това ubuntu е без инсталация!)
Какво не си можал да подкараш?
Аз имам убунту и искам на виртуална машина да пробвам Федора :)
 

Back
Горе