Здравейте
Опитвам се да направя следното:
Да имам една форма за уплоад в друг сайт.
Вариантите са 2 - или формата да води към upload.php файла на другия сървър или чрез iframe
Въпроса ми е как аз ако ползвам iframe или пътя води до другия сървър, мога да взема информацията от уплоад-а.
Качила се е картинката, в iframe ми показва успешно качена, но как да взема да каже пътя или нещо друго.
Не го обясних добре, но се надявам да разберете какво имам предвид.
Благодаря
Опитвам се да направя следното:
Да имам една форма за уплоад в друг сайт.
Вариантите са 2 - или формата да води към upload.php файла на другия сървър или чрез iframe
Въпроса ми е как аз ако ползвам iframe или пътя води до другия сървър, мога да взема информацията от уплоад-а.
Качила се е картинката, в iframe ми показва успешно качена, но как да взема да каже пътя или нещо друго.
Не го обясних добре, но се надявам да разберете какво имам предвид.
Благодаря