Предложение за нов раздел.

Статус
Not open for further replies.

jooorooo

Registered
Скоро имаше предложение за нов раздел за торенти. Сега ако мога да предложа за нов раздел към уроците, за да няма голямо натрупване на други места. предлагам да има раздел "Готови системи" или нещо от сорта, където да има дадени готови системи с описание за тях, кодове и естествено да се теглят на пакет за олеснение на които иска като пакет. но решението е изцяло ваше.

благодаря за отделеното време.
 
jooorooo каза:
Скоро имаше предложение за нов раздел за торенти. Сега ако мога да предложа за нов раздел към уроците, за да няма голямо натрупване на други места. предлагам да има раздел "Готови системи" или нещо от сорта, където да има дадени готови системи с описание за тях, кодове и естествено да се теглят на пакет за олеснение на които иска като пакет. но решението е изцяло ваше.

благодаря за отделеното време.
аз съм за за твията идея :wink: :?:
 
djvato каза:
jooorooo каза:
Скоро имаше предложение за нов раздел за торенти. Сега ако мога да предложа за нов раздел към уроците, за да няма голямо натрупване на други места. предлагам да има раздел "Готови системи" или нещо от сорта, където да има дадени готови системи с описание за тях, кодове и естествено да се теглят на пакет за олеснение на които иска като пакет. но решението е изцяло ваше.

благодаря за отделеното време.
аз съм за за твията идея :wink: :?:
 
skate каза:
djvato каза:
jooorooo каза:
Скоро имаше предложение за нов раздел за торенти. Сега ако мога да предложа за нов раздел към уроците, за да няма голямо натрупване на други места. предлагам да има раздел "Готови системи" или нещо от сорта, където да има дадени готови системи с описание за тях, кодове и естествено да се теглят на пакет за олеснение на които иска като пакет. но решението е изцяло ваше.

благодаря за отделеното време.
аз съм за за твията идея :wink: :?:
На мене ми харесва таз идея .
И аз съм "за".
@beastie_boy- пиши на кирилица плс :)
 
И аз съм за
и без това на последак правя доста системки за какво ли не и ще е хубаво да ги качвам някаде за да могат потребителите да ги ползват
 
Може да не е със същото име което предлагаш но има такива категории в уроците.Примерно „Кодове” „Други” .Не виждам смисъл от нова категория тези които ги има са достатъчни.
 
staf съгласен съм, че има "Други" "Кодове" но все пак след време.. ще се понапълнат доста, а и нали все пак Други е за други уроци, като C/C++, PITON, Delphy и тн. голяма мешаница ще стане. но както казар, решението се взима от други. Аз само предлагам.
 
Може да се слагат в "Кодове" такива системи.
Те не могат да се нарекат уроци а и вече това странично меню стана доста голямо.
 
jooorooo каза:
staf съгласен съм, че има "Други" "Кодове" но все пак след време.. ще се понапълнат доста, а и нали все пак Други е за други уроци, като C/C++, PITON, Delphy и тн. голяма мешаница ще стане. но както казар, решението се взима от други. Аз само предлагам.
Спокойно като се наложи ще ги оправям но за сега не е нужна нова категория.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе