Привет. Имам няколко предложения за визуални поправки по сайта 
1. При коментарите в сайта(презентации и уроци) да бъде извеждана и годината. Пример: 17th June, 18:27 nick, при това показване, не става ясно дали е 07,08,09 и т.н
2. При преглед на профил на потребител има двойно :: при Bonus.
Сигурен съм, че има по-важни неща за оправяне или добавяне на дневен ред, но все пак би било хубаво да обмислите предложенията ми
Това е от мен. Поздрави и лека вечер
1. При коментарите в сайта(презентации и уроци) да бъде извеждана и годината. Пример: 17th June, 18:27 nick, при това показване, не става ясно дали е 07,08,09 и т.н
2. При преглед на профил на потребител има двойно :: при Bonus.
3. При получаване на ЛС, ако си в сайта, а не във форума ти излиза popup прозорец(или съобщение за блокирането му), въпреки, че е отбелязано в профила, че не желаеш popup съобщенияBonus:: xxx
Сигурен съм, че има по-важни неща за оправяне или добавяне на дневен ред, но все пак би било хубаво да обмислите предложенията ми
Това е от мен. Поздрави и лека вечер