Предложение за няколко поправки по wt

devent

Super Moderator
Привет. Имам няколко предложения за визуални поправки по сайта :)
1. При коментарите в сайта(презентации и уроци) да бъде извеждана и годината. Пример: 17th June, 18:27 nick, при това показване, не става ясно дали е 07,08,09 и т.н
2. При преглед на профил на потребител има двойно :: при Bonus.
Bonus:: xxx
3. При получаване на ЛС, ако си в сайта, а не във форума ти излиза popup прозорец(или съобщение за блокирането му), въпреки, че е отбелязано в профила, че не желаеш popup съобщения
Сигурен съм, че има по-важни неща за оправяне или добавяне на дневен ред, но все пак би било хубаво да обмислите предложенията ми :)
Това е от мен. Поздрави и лека вечер :)
 
За точка 1 , погледнал ли си профила дали се показва годината?
При мене изглежда така :
Код:
Ново мнение2009 Юли Съб 18 23:39:28    Предложение за няколко поправки по wt
с
Код:
Y M D  j G:i:s
 
index каза:
За точка 1 , погледнал ли си профила дали се показва годината?
При мене изглежда така :
Код:
Ново мнение2009 Юли Съб 18 23:39:28    Предложение за няколко поправки по wt
с
Код:
Y M D  j G:i:s

Става дума за секциите с уроци и презентации, а не във форума.
И аз съм съгласен да се добави година.
 

Back
Горе