Предложение за WT

maxvolum

Registered
Защо не направим една темплейт система. Често програмистите търсят темплейти, защото не ги бива толкова или ги мързи да си направят. Предлагам да направим една система за темплейти. Ако admin се съгласи веднага почвам :).
 
jooorooo каза:
Системата е лесна, прави се за 1 час, а темплейтите кой ще ги прави?



Писали са по темата .
Това е моя стара идея но малко хора могат и още по малко искат да правят темплейти.

Сега в моемнта не е актуално но идеята остава .
Може да се реализира някой ден.
 
не е нужно да ги правите вие може да ги взимате от сайтове много хора искат да се доберат до платените сайтове
 
2SHAE каза:
не е нужно да ги правите вие може да ги взимате от сайтове много хора искат да се доберат до платените сайтове

а авторските права???
 
2SHAE каза:
не е нужно да ги правите вие може да ги взимате от сайтове много хора искат да се доберат до платените сайтове

Не става.
 
По-добре е да има темплейти само на хора от wt :). Аз бих правил темплейти, а знам как и другите потребители могат да правят, ако се дават точки за одобрен темплейт :). Ето за пример са тестовете ;).
Та, навити ли сте да наприм системата, дали аз или някой друг...
 

Back
Горе