Няма смисъл примерно всеки потребител да пише какъв отговор е дал потребителя в дадена анкета..
да се направи при нов пост да има checkbox
Покажи отговора ми от анкетата [ ]
като го маркирам да не пиша направо какво съм отговорил ами направо дасе покаже отговора ми под поста ...
админе, ако можеш да го направиш това
да се направи при нов пост да има checkbox
Покажи отговора ми от анкетата [ ]
като го маркирам да не пиша направо какво съм отговорил ами направо дасе покаже отговора ми под поста ...
админе, ако можеш да го направиш това