Предложения

staf

Registered
Имам няколко предложения.Да се съединят раздел Други и Дъра-бъра в един общ раздел които пак да се казва Дъра-бъра (мисля , че и двата раздела се отнасят за едно и също) Другото ми предложение е усерите които пишат като гости да не им се изписва колко урока са написали Уроци: 0 също и за статуса не виждам как ще го отчете като онлаин като гост може и то да се махне Статус: Offline

Admin

Registered
staf каза:
Имам няколко предложения.Да се съединят раздел Други и Дъра-бъра в един общ раздел които пак да се казва Дъра-бъра (мисля , че и двата раздела се отнасят за едно и също) Другото ми предложение е усерите които пишат като гости да не им се изписва колко урока са написали Уроци: 0 също и за статуса не виждам как ще го отчете като онлаин като гост може и то да се махне Статус: Offline

Аха...
Може да се направи но ще ми трябва малко време!

mute

Registered
да наистина и двата раздела са почти еднакви по добре да се обединят, това за онлаин/офлаин и уроците ако може да се премахне ще е добре :)

Admin

Registered
Аз докато ви прочета предложенията докрай обещах 20 неща :) .
Това за online остава.
Няма да има обаче Offline.

Само ако си online тогава.
Може да видите.

За уроците си остава.
Нека всеки знае, че може да напише урок или статия.
И по този начин да се подсеща, че още не е написал нищо (ако е 0).
Относно това, че на госта му пише че уроците са 0 ->
не съм намерил решение засега.

NetCutter

Registered
А не може ли просто да се забрани писането на мнения на нерегистрирани потребители :shock:
Който иска помощ да се регва 8)

Admin

Registered
NetCutter каза:
А не може ли просто да се забрани писането на мнения на нерегистрирани потребители :shock:
Който иска помощ да се регва 8)

В повечето форуми ще го направя само за регати потребители
но за анкети,книга за гости и тн. не искам защото човека може да иска само да пита нещо елементарно и повече да не влиза тук.
Цяла регистрация заради една анкета не е нужно. :)

NetCutter

Registered
Който иска да пита да се регва :twisted:
Това е моето мнение и искам да ви питам дали го подкрепяте,щото така с гостите,само да го набележи някой и от кеф ще почне да спамва :x
Е?Вие кво ще кажете?

Admin

Registered
NetCutter каза:
Това е моето мнение и искам да ви питам дали го подкрепяте,щото така с гостите,само да го набележи някой и от кеф ще почне да спамва :x
Е?Вие кво ще кажете?

Винаги мога да ползвам бутона "Изтрий" или "Блокирай IP адреса". :)

NetCutter

Registered
Еми може би си прав,но все пак ми става гадно като видя някой нерегистриран,който се прави я на разбиращ я се заяжда :x

LiRiX

Registered
admin каза:
NetCutter каза:
Е?Вие кво ще кажете?

Винаги мога да ползвам бутона "Изтрий" или "Блокирай IP адреса". :)
Съгласен съм с админа,
аз примерно мяразя да се регвам в форуми, в който само изкам да посна едно мение :wink:

staf

Registered
Всеки който гласува в презентации да пише задължително защо е дал тази оценка.Ако си спомняте преди имаше конкурс и накрая резултатите бяха обявени в forum.data.bg.Имаше една презентация (сега не мога де се сетя коя беше) беше гласувано от 20 човека от един квартал и всички бяха дали 10.Ако се направи това хората които презентират своите сайтове ще знаят защо е дадена толкова ниска оценка или висока.

Горе