Предложете как....

mupcku

Registered
тук да си направя линковете на хедъра?тва е хедър правен на фотошоп, даже може би сте срещали урока във студио-бг, и сега се чудя как да го направя хем най0лесно, хем най-яко!

mizarck

Registered
Doris каза:
Най-лесно е с карта на изображение.
Кое е най-яко не знам.

да може да се ползва image map но така сайта ще е доста по тежък и като се натрескат 20 подобни изображения ще стане мазало

Slavei каза:
mupcku каза:
тук да си направя линковете на хедъра?тва е хедър правен на фотошоп, даже може би сте срещали урока във студио-бг, и сега се чудя как да го направя хем най0лесно, хем най-яко!

така може да го нарежеш
има доста по практични начини

mupcku

Registered
благодаря на всички....аз първоначално и аз се сетих за imagemap обаче наистина сайта става по-тежичък, ама ще видя...благодаря на всички още веднъж!

mizarck

Registered
mupcku каза:
благодаря на всички....аз първоначално и аз се сетих за imagemap обаче наистина сайта става по-тежичък, ама ще видя...благодаря на всички още веднъж!

чакай молко де таман почнах да пиша кода :)

mute

Registered
сложи картинката за БГ на UL и ще стане с малко цсс

ul { width:600px; height:50; padding-top50px; padding-left-20px;padding-right:20px; padding-botton:20px; baclground:ur;(logo.jpg) no-repeat; }

ul li a{ width:50px; height:20px display:block ; float:left}

а самия хтмл

<ul>
<li><a href=#>link</a></li>
</ul>
надявам се разбра как :) правиш отстапите с паддинг точно до менюто тка логото остава за Бекграунд а списака ти е бутон като му зададеп дисплеу блок с височина и ширина
трябва да се получи само да настроиш паддинг-а

Горе