От скоро започнах да се притеснявам за т.нар. Memory Leaks в джаваскрипт, защото проектът, по който работя използва страшно много джаваскрипт. Изчетох доста материал из интернет и горе-долу придобих представа как се получават и как да ги предотвратявам, но ще съм благодарен и на някой друг да сподели опита си с тази напаст 