sentenello
Registered
Здравейте.
Ако може да ми дадете съвети или направо готово решение за това как да се предпазя от рефреш.
Пример.
Човека прогнозира и всички минава успешно. Изписва му "Вашите бля бля бля". Обаче той дава решфреш, я по погрешка я нарочно, и тези прогнози се вкарват 2-ри път в БД-то.
Ако може да ми дадете съвети или направо готово решение за това как да се предпазя от рефреш.
Пример.
Човека прогнозира и всички минава успешно. Изписва му "Вашите бля бля бля". Обаче той дава решфреш, я по погрешка я нарочно, и тези прогнози се вкарват 2-ри път в БД-то.