Премахване на логото на jwplayer

FreeStylerz

Registered
Въпроса ми е следния можете ли да ми направите плйъра да не излиза доло в ляво картинката+урл-то за jwplayer

гледах на някой урок че може да се маха на flowplayera затова питам и за jwplayera :)
 

Back
Горе