FreeStylerz
Registered
Въпроса ми е следния можете ли да ми направите плйъра да не излиза доло в ляво картинката+урл-то за jwplayer
гледах на някой урок че може да се маха на flowplayera затова питам и за jwplayera
гледах на някой урок че може да се маха на flowplayera затова питам и за jwplayera