O oniq Registered 22 Септември 2009 #1 Значи правя 1 ифрейм и вадя информация. Добре, вадя, но ми излиза един досаден скрол как да го премахна тоя скрол?
Значи правя 1 ифрейм и вадя информация. Добре, вадя, но ми излиза един досаден скрол как да го премахна тоя скрол?