Преместване на MySQL

kkk

Registered
Здравейте трябва да преместя една база данни на друг сървър.
С PhpMyAdmin export не става защото базата има 50 000 реда и си седи на бял екран.Как и с какво да я конвертирам в текстов документ зада мога да я преместя.Благодая.
 
Може през PHPMYADMIN, аз съм експортвал много по големи бази без проблем.

Ще ти обясна как да експортваш цялата база, влизаш в phpmyadmin от дясно веднага натискаш на "Експортиране" избираш си базата данни която искаш да експортираш и долу отмяташ отметката "Изпращане" и ти го отваря с всички таблици в тази база данни.
 

Back
Горе