Препоръка на форум

phpbb2 много ясно..

ipb мн тромав..

а 3ката е в бета стадий и няма все още май няма модове за него
 
ipb е доста сериозен форум. С доста функци, добавки но е платен и малко труден за подържане.
PHPBB е лек, многофункционален. С лесен за пренаписване на функците код. Има много модове за него и е безплатен. Най-вече изклучително лесен за администрация.
Защо не вземеш да пробваш punbb много приятно и леко форумче. :?:
 
Ако досега си бацал с IPB слагай него. Много по-функционален е, но и phpBB не е за изпускане. А ако не си просто няма да може се оправиш с IPB и затова phpbb2
 
Зависи какво искаш от форума.
Зависи дали ще го ползваш и като сайт ...
Зависи с какъв хост разполагаш.
 
еми работил съм с ipb и за мен не е много труден
ама незнам кой да си сложа най-много май ми се ще phpbb3 ама кат за него още няма БГ пакет и такива иначе е доста по добър от 2 а на мен ми трябва времено само докато постегнем SBF иначе след това си слагам него
 

Back
Горе