Здравейте! След дълги усилия си преинсталирах windows-а. Обаче сега нямам антивирусна. Препоръчайте ми някоя хубава антивирусна, която не натоварва (много), щото компютъра ми не е от най-силните... Та ако може някоя, която не само да не натоварва, ами и да не ми иска след 5 дена някакъв лиценз и не знам си какво... Благодаря!