Препоръчайте ми надежден антивирусен софтуер.

DevNull

Registered
Здравейте.
Имам съмнението че въпреки ползването на Nod32 като антивирусен софтуер , компютъра ми се пълни с вируси.

Може ли някой да ми препоръча надежна и лека за използване антивирусна програма.

Благодаря предварително.
 
Avira Antivir Free, 99% открива вируси. сред класациите е на 2-ро място след F-Prot Antivirus
 
embaka каза:
Avira Antivir Free, 99% открива вируси. сред класациите е на 2-ро място след F-Prot Antivirus

Ако я дръпна премиум със кей генератор дали ще открива вирусите както фрее версията. не съм много на ТИ с антивирусните програми. :lol:
 
1) Ако се пазиш можеш да караш пре спокойно и без антивирусна както аз правя !
2) Когато кракнеш софтуер той спира да работи както трябва което важи особено за антивирусните програми. Така че ползвай фрее.
 
Аз съм с нод само, че легален.
Лиценз за 10 компа и 10-те лиценза се ползват.
Вирус не съм видял но... съм ползвал нод свален от нета . С крак.
Е това вече е вирус с главно В.
Ако ще ползваш кракната версия на някакъв анти вирус си е за твоя сметка.
По-добре безплатна версия отколкото кракната.
AVG, Anti Vir, Avast... всички стават . Вършат работа.
Поне си ги теглиш от официалния сайт и знаеш , че е ок и поне тя не е вирус.
 

Back
Горе