Кажете от кой нет да се местя.С този просто е невъзможно нищо да се направи! Гледайте
Пинг 370.Нито мога да играя на някоя игра онлайн (Counter Strike) нито да правя нещо в нета.За сваляне съм доволен но не достатъчно.Препоръчайте от кой интернет да се преместя..(ако е възможно) :lol:
Пинг 370.Нито мога да играя на някоя игра онлайн (Counter Strike) нито да правя нещо в нета.За сваляне съм доволен но не достатъчно.Препоръчайте от кой интернет да се преместя..(ако е възможно) :lol: