sentenello
Registered
Здравейте.
Имам една картинка дето искам да си я преправя, но тъй като лаптопа ми изгоря и съм на компютър с 800мхз и 128 рам, просто едвам живуркам в момента и не мога да си преправя картинката, затова и се обръщам към вас.
Ето я и нея.

Искам от ляво където е да се махне, черния фон и да се направи прозрачен, а това заобляне на бутона ако някой може да го направи малко по-добре.
Нека крайния продукт бъде записан отново в png формат.
Благодаря ви.
Имам една картинка дето искам да си я преправя, но тъй като лаптопа ми изгоря и съм на компютър с 800мхз и 128 рам, просто едвам живуркам в момента и не мога да си преправя картинката, затова и се обръщам към вас.
Ето я и нея.

Искам от ляво където е да се махне, черния фон и да се направи прозрачен, а това заобляне на бутона ако някой може да го направи малко по-добре.
Нека крайния продукт бъде записан отново в png формат.
Благодаря ви.