Как мога да направя аватара да седи в форума 170х170 ?!
ето снимка :
Искам да ги направя всичките в една линия на 170х170... а не така всеки отделен пост да е крив.. макса на аватарите в моя форум е 170х170 и искам при всяко 1 мнение да го показва така.. независимо дали картинката му е 160х160 или 150х140 ...
ето снимка :
Искам да ги направя всичките в една линия на 170х170... а не така всеки отделен пост да е крив.. макса на аватарите в моя форум е 170х170 и искам при всяко 1 мнение да го показва така.. независимо дали картинката му е 160х160 или 150х140 ...