Здравейте, вчера имах нещо като проблем с мишката нещо взе да откача
http://www.x-gaming.se/shop/xgaming/images/shop/X-748K-A.jpg
ето каква е
и се рових из програмата та цъкнах нещо и мишката стана по-бавна някой може ли да ми каже от какво е?
А и копчето дето се сменя дпс не знам счупено ли е не иска да си сменя цвета?
И отдолу в долната част на мишката имам 1 дето се върти и в него има нещо като батерийки някой може ли да ми каже какво е :shock:
http://www.x-gaming.se/shop/xgaming/images/shop/X-748K-A.jpg
ето каква е
и се рових из програмата та цъкнах нещо и мишката стана по-бавна някой може ли да ми каже от какво е?
А и копчето дето се сменя дпс не знам счупено ли е не иска да си сменя цвета?
И отдолу в долната част на мишката имам 1 дето се върти и в него има нещо като батерийки някой може ли да ми каже какво е :shock: