Проблеми с мишката и въпрос

GaTio2

Registered
Здравейте, вчера имах нещо като проблем с мишката нещо взе да откача
http://www.x-gaming.se/shop/xgaming/images/shop/X-748K-A.jpg
ето каква е
и се рових из програмата та цъкнах нещо и мишката стана по-бавна някой може ли да ми каже от какво е?
А и копчето дето се сменя дпс не знам счупено ли е не иска да си сменя цвета?
И отдолу в долната част на мишката имам 1 дето се върти и в него има нещо като батерийки някой може ли да ми каже какво е :shock:
 
От контрол панела и там на мишката в настройките неможе ли да се усили ?
 
GaTio2 каза:
Здравейте, вчера имах нещо като проблем с мишката нещо взе да откача
http://www.x-gaming.se/shop/xgaming/images/shop/X-748K-A.jpg
ето каква е
и се рових из програмата та цъкнах нещо и мишката стана по-бавна някой може ли да ми каже от какво е?
А и копчето дето се сменя дпс не знам счупено ли е не иска да си сменя цвета?
И отдолу в долната част на мишката имам 1 дето се върти и в него има нещо като батерийки някой може ли да ми каже какво е :shock:
Предполагам имаш диск с драйвери. Реинсталирай ги.
 
вече го направих пак същото а можете ли да ми обясните от долната страна какви са тия "батерийки"
 
Я вземи ги смени тях. Аз имах един авер дето имаше мишка с кабел, но без 1 батерийка поне, не работеше. Тя е за оптиката отдолу. Имаше някаква такава бъзикня дето дразнеше.
 
ами ето какво представляват
http://store.picbg.net/pubpic/AC/AB/99968238baa4acab.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/5A/30/5feb5dfaccca5a30.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/55/48/6a7c7302c8b15548.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/09/74/f6a93baf2dd80974.jpg
как да ги сменя?
 
Това по-скоро са някакъв вид тежести според мен.

Пробвай мишката на друг юсб порт.
 
същата работа само, че на 1ния ми показва като ново устройство а на другия не
 

Back
Горе