Проблем като слагам картинка в меню-то

joorkataa

Registered
Значи аз пробвам ето така


<a href='index.php?a=myfrends' class='gbrw-menu'><img src='images/Firewall-icon.gif' border='0'>Приятели</a>

и картинката ако е по голяма от 15px текста "Приятели" ми отива на долу и изчезва .... :/

Ето .css-то

Код:
.gbrw-menu {
display: block;
width: 138px;
height: 14px;
font-weight: bold;
text-align: center;
padding: 5px;
padding-left: 1px;
margin-bottom: 1px;
border: #767676 solid 1px;
background-position: 2% 50%;
background-color: #111111;
overflow: hidden;
}
 
Да но така ми се уголемява бутона аз искам да си запазя размерите на бутона просто да не отива текста на долу :/
 
Добави картинката от css

Код:
<style>
.gbrw-menu {
background: url(картинката) no-repeat;
display: block;
width: 138px;
height: 14px;
font-weight: bold;
text-align: center;
padding: 5px;
padding-left: 1px;
margin-bottom: 1px;
border: #767676 solid 1px;
background-position: 2% 50%;
background-color: #111111;
overflow: hidden;
}
</style>

<a href='index.php?a=myfrends' class='gbrw-menu'>Приятели</a>
 

Back
Горе