Инсталирах си Убунту на лаптопа. ОБаче нета на него не тръгва. На РС-то ми го правя с sudo pppoeconf
Местя кабела на лаптопа и не става.
Има ли някакви разлики?
И сега не мога да инсталирам Виста. Не съм дал да се изпозва целия диск, а съм го разделил на 3. Но Вистата мипише, че трябва да бъде инсталирана на НТФС само. Как да направя 1 дял НТФС?
Местя кабела на лаптопа и не става.
Има ли някакви разлики?
И сега не мога да инсталирам Виста. Не съм дал да се изпозва целия диск, а съм го разделил на 3. Но Вистата мипише, че трябва да бъде инсталирана на НТФС само. Как да направя 1 дял НТФС?