Проблем със добавяне на форуми

lord_simeon

Registered
Здравейте!Когато от админ панела добавя нов форум със под форуми не ми излизат в главната страница а в админ панела съществуват.Търсих дали има някаква отметка за активност но няма.Кажете има ли нещо допълнително което трябва да се направи за да излизат форумите в главната страница :wink:

RiddleR каза:
а най - накрая ще казвате ли за коя версия става на въпрос ?

Да забравих да кажа версията phpbb 3.0.4

Да проблема ми е познат всичко идва от правата влез в права и си ги настрой и всичко ще ти излезне

crazy_pi4 каза:
http://www.phpbb-bg.org/viewtopic.php?f=6&t=95

пробвах това което ми каза обаче пак не става :cry: :cry: нещо май май там с правата не става :cry: :cry:

Форумът на български ли е

qkonet каза:
Форумът на български ли е

да на български е :roll:

Влизаш в админ панела натискаш върху права от там от ляво трябва да ти пиши някаде форум права натискаш и избираш за кои форуми да зададеш права.След това като избереш форум натисни изпрати.След това избери на кои групи да зададеш права.Това са админи модератори ботове гости регнати потребили избираш натискаш промени и от там избираш права.Лесно е ще се справиш

qkonet каза:
Влизаш в админ панела натискаш върху права от там от ляво трябва да ти пиши някаде форум права натискаш и избираш за кои форуми да зададеш права.След това като избереш форум натисни изпрати.След това избери на кои групи да зададеш права.Това са админи модератори ботове гости регнати потребили избираш натискаш промени и от там избираш права.Лесно е ще се справиш

еми да това съм го направил вече задал съм правата ама пак неизлизат занимавали ти се да ти дам скайп и да ми го направиш :cry:

Горе