Проблем със зареждане на лаптоп

lam3r4370

Registered
Добър вечер, имам проблем със зареждането на лаптоп Gigabyte W576V.
Не е от зарядното (универсално е ) и го пробвах и на друг лаптоп , не е и от накрайника за зарядното ,защото имам друг ,и пак не работи?!Трябва да е от лаптопа ,но как може да се оправи,но без да се дава на сервиз ...?
 
Зареждане, имаш в предвид, че изобщо не се пуска, или стига до някаде и от там на татък не зарежда, ако изобщо не зарежда, гледал ли си как си с батерията.. Може да е от това, ако и от това не е, предполага се, че ще е нещо от хардуера, тоест може би без да се отвори няма да се разбере.. Преди време имах проблем с компютъра (Настолен), не се пускаше.. натискам копчето и край, не се пуска.. Оказа се, че рамта е изгуряла .. Но все пак това беше след някакав токов удър ..
 
kulov каза:
Зареждане, имаш в предвид, че изобщо не се пуска, или стига до някаде и от там на татък не зарежда, ако изобщо не зарежда, гледал ли си как си с батерията.. Може да е от това, ако и от това не е, предполага се, че ще е нещо от хардуера, тоест може би без да се отвори няма да се разбере.. Преди време имах проблем с компютъра (Настолен), не се пускаше.. натискам копчето и край, не се пуска.. Оказа се, че рамта е изгуряла .. Но все пак това беше след някакав токов удър ..
Изобщо не се включва ,само премигва ЛЕД-а за батерията в червено.
 
Някои накрайници за лаптопските зарядни са такива, че за да заредиж лаптопа трябва да са специални... Т.е. самата букса е и информационна съответно от батерията ти праща инфо на дисплея че е заредена или не е. Намери от някъде оригинално зарядно и ще разбереш за какво иде реч.
 
djpatzo каза:
Някои накрайници за лаптопските зарядни са такива, че за да заредиж лаптопа трябва да са специални... Т.е. самата букса е и информационна съответно от батерията ти праща инфо на дисплея че е заредена или не е. Намери от някъде оригинално зарядно и ще разбереш за какво иде реч.
Ама то с това зарядно преди ставаше...
 

Back
Горе