Другия ми компютър вчера го рестартирах от бутона на кутия и после чаках да зареди 30 минути и като се включи процесора ми беше на 100%.Днес го преинсталирах ( преинталацията ми отне около 3-4 часа ) и процесора ми все още е на 100%.Днес му изчистих чаркалаците и резултат няма. Какво бихте ме посъветвали.(между другото още не се е преинталирал на пълно, чакам да ми стартита работния плот )