Здравейте! Имам следният код пред html тага:
Но не става. Като искам тази сесия да вземе стойността от някое поле и да изкара в друга страница не става. Някой може ли дами каже къде ми е грешката. Мерси предварително.
Код:
<?php
ob_start();
session_start();
if($_SESION['user']) {
}
{
}
?>