Имам сайт качен на хост който автоматично добавя реклама в края.
И заради тая реклама която е адсенсе между другото като го подам в ХМЛ формат ми казва че е невалиден а в ТХТ формат маркира частите от рекламата като адреси и съответно ги възприема като грешни и го отхвърля. Знам че е глупаво но все пак да попитам може пък някой да решавал такъв проблем.
Иначе сите мап са валидни правил съм го много пъти и за други сайтове .
Знам че най лесно е да преместя сайта но 107МВ база дани не ми се качват наново.
И заради тая реклама която е адсенсе между другото като го подам в ХМЛ формат ми казва че е невалиден а в ТХТ формат маркира частите от рекламата като адреси и съответно ги възприема като грешни и го отхвърля. Знам че е глупаво но все пак да попитам може пък някой да решавал такъв проблем.
Иначе сите мап са валидни правил съм го много пъти и за други сайтове .
Знам че най лесно е да преместя сайта но 107МВ база дани не ми се качват наново.