C crazy_pi4 Registered 17 Юни 2009 #1 От няколко дена имам проблема. Като пусна програмата и ми се появява, но минимизирана и не мога да я пусна на екрана...преинсталирах, но не...
От няколко дена имам проблема. Като пусна програмата и ми се появява, но минимизирана и не мога да я пусна на екрана...преинсталирах, но не...
D dELux_nike Registered 17 Юни 2009 #4 Пробвай със най новата или 1 версия по стара и ще си я ъпдейт и трябва да се оправи
C crazy_pi4 Registered 18 Юни 2009 #5 Стана, сега съм с версия 2.9. Как да я ъпдейтна до последната версия и да и добавя Български (че тая дето инсталирах нямаше).
Стана, сега съм с версия 2.9. Как да я ъпдейтна до последната версия и да и добавя Български (че тая дето инсталирах нямаше).
C crazy_pi4 Registered 19 Юни 2009 #7 http://store.picbg.net/pubpic/6C/0C/8b8575b94cae6c0c.bmp http://store.picbg.net/pubpic/E3/98/b9ac4562ec89e398.bmp
http://store.picbg.net/pubpic/6C/0C/8b8575b94cae6c0c.bmp http://store.picbg.net/pubpic/E3/98/b9ac4562ec89e398.bmp