Проблем с Аватари

Homelanz

Registered
Е днеска не ми е ден само проблеми с форума :lol: Значи исках да си сложа аватар правих го толквоа дълго този аватар а той е много малък ама много и тръгвам да го качвам от профила натискам browse и о там и първо от админ панела настройкте за аватар беше до 10кб може да се кажи и ми пише че размера е малак направих го на 20 кб пак така направих го на 40 пак по същия начин и на 50 го правих пак така и накрая го направих на 9546 кб това значи 95 кб и точно качвам и ми излиза следния код за 1 мин и след това влизам да видя дали имам аватар и нямам некво като X че ми излиза кажете къде е проблема ето кода който ми изписва!
Warning: move_uploaded_file(./images/avatars/164526636945b386ed681cf.gif) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpYHSWC6' to './images/avatars/164526636945b386ed681cf.gif' in /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/usercp_avatar.php on line 288

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/page_header.php on line 533

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/page_header.php on line 535

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/usercp_avatar.php:288) in /home/d3admin/public_html/fifa/forum/includes/page

bafitu

Registered
Най-вероятно нямаш права за записване в папката..пробвай да промениш chmod-ето на папката avatars на 666 или 777.

Homelanz

Registered
Много много ти благодаря bafitu стана :) както каза ти !Мерси и на другите
ПРОБЛЕМА Е РЕШЕН ОПРАВИХ ГО!!![/i]

Горе