Здравейте имам проблем с възстановяване на БД.Ето какво ми дава като се опитам да инпортна старата БД:

А в SQL-a 1062 ред ми е:
Благодаря!

А в SQL-a 1062 ред ми е:
Чесно казано не виждам нищо не редно в този ред.Пък ако някой има желание да удари едно рамо скайпа ми е: d3lux4o0o Да може да дам още част от SQL-a.INSERT INTO phpbb_posts_text (post_id, bbcode_uid, post_subject, post_text) VALUES('168', '7290b47e0c', '', 'Щом си казал xixixi Когато кажеш, ама ти идваш xixixipp: