Проблем с Монитор F700B

tahys

Registered
Монитора ми е LG Flatron F700B,При отваряне на снимка във Фотошоп излиза предупреждение: "The monitor profile LG F700B Gamma 2.2 Temp 9300" appears to be defective. Please return your monitor calibration software.
И белият цвят жълтее!
Някой да знае защо ? имам Драйвери инсталирани. Това стана след преисталация. Преди това работеше перф. ?? :(
 

Back
Горе