Проблем с бутони. Как да го оправя? PHPBB 3

Foka

Registered
Имам проблем с бутоните на снимките по доло. Темплейта не е оригиналния и след превода на бутоните се наложи бутона "промяна" да бъде удължен, затова сега той не се вижда цял. Кажете къде точно се оправя това нещо защото прерових всички файлове и немога да намеря къде да променя размера на бутона, че да се вижде цял, както и да бутна по в ляво бутона "цитат" който е по в дясно.

Снимка от администраторски акаунт - собствен коментар

016821192.jpg


Снимка на потребителски акаунт - собствен коментар

016821190.jpg
 
Виж тези бутони в кой див са и съответно ги орпави в CSS . В момента бутона е зададен с примерно width:40; height:10px; а твоя бутон е 50 пx width примерно и съответно оправи width на 50 ..
 
Това вече съм го пробвал. Единствено за пикселите намерих в buttons.css но има малък проблем :cry: специално за бутона промяна пише следното

Код:
ul.profile-icons li.edit-icon	{ width: {IMG_ICON_POST_EDIT_WIDTH}px; height: {IMG_ICON_POST_EDIT_HEIGHT}px; }

Пробвал съм да заменя текста с пикселите, но не се получава.

edit: Оправих се :D бях забравил, че трябва да се трие кеша на темата ама кой да се сети
 

Back
Горе